محصولات ارگانیک بازار روز نوشهر

محصولات ارگانیک در بازار روز نوشهر 1

محصولات ارگانیک در بازار روز نوشهر

شاید شما تجربه تهیه محصولات ارگانیک در بازار روز نوشهر را از نزدیک داشته اید و شاید هم نه ولی  بازار روز نوشهر یکی از جالبترین و زیباترین بازار روزهای منطقه شمال کشور است که بسیاری از محصولات ارگانیک و کاملا طبیعی روستاهای اطراف نوشهر در آن ارائه میشود و این بازار روز دارای جو بسیار سنتی و زیباست که در هر گوشه آن یکی از محصولات ارگانیک و کاملا طبیعی تولید شده به دست روستاییان زحمتکش حومه نوشهر ، چشم هر بازدید کننده ای را مینوازد .

در این بازار انواع مختلف تخم مرغ های ارگانیک ، زیتونهای خوشمزه ، انواع مختلف زیتون پرورده ، انواع متنوع و مختلف ترشی های شمال ، سیر ترشی های ۷ ساله ، انواع مختلف میوه های شمال ، انواع متنوع سبزی های تازه و سبزی خوردن ، انواع مختلف ماهی های شمال در قسمت بازار ماهی فروشان به چشم میخورد . چیزی که در این بازار حتی از تنوع و زیبایی محصولات آن جذاب تر است برخورد بسیار گرم و نوازنده فروشندهای این بازار است که با حسن خلق و روی خندان و پر از محبت با مشتریان برخورد میکنند و محصولاتشان را به مانند یک میزبان به مهمانانشان ارائه میکنند .

محیط سرشار از انرژی سبز این بازار و موج انرژی های مثبت موجود در آن به نحوی قلب و روح هر بازدید کننده ای را مسحور میکند که حتی با ساعتها گشت زنی در این بازار باز هم تمایل برای بازدید و سر زدن به هر حجره در آن به اتمام نمیرسد و بازدید کننده میل دارد که دوباره و دوباره به گشت و گذار ادامه بدهد  .

مخصوصا لباسهای سنتی شمالی که برخی از خانمهای فروشنده در این بازار بر تن دارند بسیار جالب است . در قسمت ورودی بازار خانمهای روستای ای را میبینی که بساط سبزی خوردن تازه و تخم مرغ های محلی و برخی محصولات صنایع دستی نظیر جاروی دستباف را پهن کرده اند و آماده ارائه این محصولات به مشتریان هستند .

One Comment

  1. I just want to mention I am just new to weblog and honestly savored this web blog. Very likely I’m likely to bookmark your site . You amazingly have excellent well written articles. Regards for sharing your web site.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *